Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Підсумки роботи суду в І кварталі 2018 року в цифрах та фактах

04 травня 2018, 16:05
Орджонікідзевським районним судом м. Запоріжжя підведено підсумки роботи за І квартал 2018 р.

Так, відповідно до штатного розпису, у суді передбачено 17 посад суддів, з яких заповнено лише 12 суддівських посад. При цьому у чотирьох суддів закінчився п’ятирічний строк призначення на посаду судді. Отже, фактично здійснюють судочинство 8 суддів.

У звітному періоді в провадженні суду перебувало 5586 справ та матеріалів, з яких надійшли вперше — 3988. Середня кількість справ та матеріалів, що перебували на розгляді в звітний період в розрахунку на одного суддю — 698.

Відповідно до даних звіту автоматизованої системи документообігу суду, відсоток розгляду справ у І кварталі 2018 р. сягнув показника у 79,6 %.

У І кварталі 2018 р. до Єдиного державного реєстру судових рішень суддями Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя направлено 6003 процесуальні рішення.

Крім цього, у І кварталі судом проведено 117 судових засідань у режимі відеоконференцзв’язку — за дорученнями інших судів та з установами Державної пенітенціарної служби України. Учасникам справ направлено 1941 SMS-повідомлення про виклик до суду.

З повними формами статистичної звітності суду громадяни можуть ознайомитися у підрозділі сайту «Показники діяльності – Судова статистика».