flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація з приводу підготовчого судового засідання у резонансному кримінальному провадженні

12 серпня 2019, 13:16

12 серпня 2019 р. колегією суддів Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя проведено підготовче судове засідання у кримінальному провадженні відносно громадянина А., обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255 (Створення злочинної організації), ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння в особливо великих розмірах злочинною організацією), ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах злочинною організацією), ч. 4 ст. 189 (Вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження), ч. 2 ст. 189 (Вимагання, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 263-1 (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї), ч. 1 ст. 263 (Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї) Кримінального кодексу України.

Обставини даної справи, обвинуваченим за якою є місцевий кримінальний авторитет на прізвисько «Анісім», раніше висвітлювалися на сайті суду та у ЗМІ.

У підготовчому судовому засіданні потерпілі та захисник заявили клопотання про відвід головуючого судді зі складу колегії через його участь у цьому кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування як слідчого судді. Головуючим суддею також заявлено самовідвід від участі у розгляді даної справи з таких саме підстав.

За наслідками судового засідання колегією суддів постановлено ухвалу, якою вищезазначені клопотання задоволені і головуючого суддю відведено від участі у розгляді справи. Матеріали кримінального провадження передані до канцелярії суду для проведення повторного автоматизованого розподілу з метою визначення нового складу судової колегії. Про дату, час та місце проведення підготовчого засідання у даній справі буде повідомлено додатково на веб-сайті суду та сторінці суду в соціальній мережі Facebook.