Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Особи, уповноважені на забезпечення організації доступу до суду, їх контактний телефон та адреса електронної пошти

Особа, уповноважена на забезпечення організації доступу до суду маломобільних груп – старший судовий розпорядник Маслюков Сергій Миколайович.

Тел.: (061) 233-99-58

Е-mail: inbox@og.zp.court.gov.ua

Рекомендації щодо правил поведінки відповідальних осіб з особами з інвалідністю та іншими маломобільними групами населення

У випадках звернення до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, особа відповідальна за організацію доступу до правосуддя повинна бути ознайомлена з правилами спілкування   з даними відвідувачами.

(Матеріал використаний з розділу «Етика спілкування» Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна асамблея  людей з інвалідністю України»: http://naiu.org.ua/useful/etika-spilkuvannya/)

З питань, що стосуються людини з інвалідністю, важливо завжди памятати, що потрібно звертатись безпосередньо до цієї людини, а не до супроводжуючої її особи.

Етика спілкування та допомога людині з інвалідністю

НАЙГОЛОВНІШЕ: не стороніться людей з інвалідністю. Якщо Ви готові вести себе з ними з повагою й розумінням, вони не образяться, якщо Ви помилитесь.

Рекомендації із супроводу та взаємодії з людиною з інвалідністю

Загальні положення

Людина з порушенням зору, або незряча людина

Особи, які користуються кріслом колісним

Особи з порушеннями слуху, або глуха людина

Особи з затримкою розумового розвитку

 

 Фотозвіт щодо доступності приміщення суду

Центральний вхід до суду обладнано пандусом та кнопкою виклику персоналу суду

 

Кнопка виклику біля центрального входу

 

Додатковий вхід з пандусом та кнопкою виклику, з доступом до залів судових засідань №№ 1, 2, 3, 4 та вбиральні, пристосованої для візка

 

Кнопка виклику біля додаткового входу