flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок оскарження неналежної поведінки працівника апарату суду

 

Відповідно до ч. 1 ст. 155 Закону України від 2 червня 2016 року № 1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» (далі – Закон) організаційне забезпечення роботи суду здійснює його апарат, який очолює керівник апарату. Контроль за ефективністю діяльності апарату суду здійснює голова суду (п. 3 ч. 1 ст. 24 Закону).

Керівник апарату суду несе персональну відповідальність за належне організаційне забезпечення суду, суддів та судового процесу, а також Єдиної судової інформаційної (автоматизованої) системи (ч. 3 ст. 155 Закону).

Керівник апарату суду розподіляє обов'язки між працівниками апарату суду і забезпечує дотримання трудової дисципліни. Відповідно до ч. 5 ст. 155 Закону керівник апарату суду призначає на посаду та звільняє з посади працівників апарату суду, застосовує до них заохочення та накладає дисциплінарні стягнення.

Зі скаргою (заявою) щодо неналежної поведінки працівника апарату суду Ви можете звернутися до керівника апарату, а якщо таким працівником є сам керівник апарату чи його заступник, – до голови Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.

Слід зазначити, що звернення (пропозиції (зауваження), заяви (клопотання), скарги) до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя можуть бути:

- подані через канцелярію суду (каб. № 1, перший під’їзд за адресою: вул. Перемоги, буд. 51);

- направлені поштою;

- під час особистого прийому керівництвом суду, який здійснюється відповідно до Положення про порядок організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя.

Шановні громадяни, для нас дуже важлива Ваша думка щодо діяльності суду загалом та належної роботи кожного працівника апарату окремо!

Кожна Ваша пропозиція чи зауваження обов’язково будуть розглянуті та взяті до уваги.