flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомляє про винесення заочного рішення по справі Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» до Жовнаренко Вікторії Едуардівни  про стягнення заборгованості

14 березня 2024, 14:41
Справа № 335/9436/23 
  2/335/331/2024 
 
 
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
 
11 березня  2024 року        м. Запоріжжя
Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя у складі: головуючого – судді Воробйова А.В., за участю секретаря судового засідання Колесник Д.С.,  розглянувши  у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Запоріжжя   в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» до Жовнаренко Вікторії Едуардівни  про стягнення заборгованості,-
 
ВСТАНОВИВ:
 
АТ КБ «Приватбанк» звернулось до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя  з позовом до Жовнаренко В.Е   про стягнення заборгованості.
Свої вимоги позивач обґрунтовує тим, що Жовнаренко В.Е. звернулася до АТ КБ «Приватбанк»  з метою отримання банківських послуг, у зв”язку з чим підписав(-ла) Заяву № б/н від 01.02.2018 року.
При укладанні Договору сторони керувались ч.1 ст.634 ЦК України, згідно якої договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який  може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого  договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.
Відповідач при підписанні анкети-заяви підтвердила свою згоду на те, що підписана заява разом з «Умовами та правилами надання банківських послуг», «Тарифами» складає між ним та Банком Договір про надання банківських послуг (далі - Договір), що підтверджується підписом у заяві. Заявою відповідача підтверджується той факт, що він був повністю проінформований про умови кредитування в АТ КБ „ПРИВАТБАНК”, які були надані йому для ознайомлення в письмовій формі. 
Формулярами та стандартними формами є саме „ Умови та правила надання банківських послуг  та „Тарифи”, які згідно до заяви  отримані відповідачем для ознайомлення в письмовій формі.
Отже, підписавши заяву між сторонами, к відповідні до ст.634 ЦК України, був укладений  договір про надання банківських послуг, який за своєю правовою  природою    є змішаним договором  і містить в собі, зокрема, умови договору  банківського рахунку та кредитного договору.     
Банком на підставі Договору надання банківських послуг відкрито кредитний рахунок та встановлено початковий кредитний ліміт у розмірі, що зазначений у довідці про зміну умов кредитування та обслуговування картрахунку, яка додається до позову, а відповідачу надано у користування кредитну картку (номери та строк дії отриманих кредитних карток зазначено у довідці про отримані картки).
У подальшому розмір кредитного ліміту збільшився до 30 000 грн., що підтверджується Довідкою про зміну умов кредитування та обслуговування картрахунку.
Щодо встановлення та зміни кредитного ліміту банк керувався п.п. 2.1.1.2.3, 2.1.1.2.4 Договору, на підставі яких відповідач при укладанні Договору дав свою згоду щодо прийняття будь-якого розміру кредитного ліміту та його зміну за рішенням та ініціативою банку.
Власник картрахунку зобов’язаний слідкувати за витратами коштів в платіжного ліміту з метою запобігання виникнення Овердрафту, який відповідно 1.1.1.63. Договору - короткостроковий кредит, який надається Банком Клієнту перевищення суми операції за платіжною карткою над сумою залишку коштів на Рахунку в розмірі ліміту кредитування.
Відповідач зобов’язався здійснювати погашення кредиту та процентів внесенням грошів на кредитний рахунок у розмірі не менше мінімального обов’язковий платежу. Згідно до п. 1.1.1.60. Договору Мінімальний обов'язковий платіж - розмір боргових зобов’язань Відповідача, які щомісяця повинен сплачувати Відповідач протягом терміну дії карти. Мінімальний обов'язковий платіж розраховується в процентному співвідношенні від загальної заборгованості Клієнта.
АТ КБ «Приватбанк» свої зобов’язання за Договором виконало у повному обсязі, а саме надало відповідачу можливість розпоряджатись кредитними коштами на умовах передбачених Договором та в межах встановленого кредитного ліміту, проте відповідач свої зобов’язання повернути кредит не виконав, у зв’язку з чим, станом на  11.06.2023 року має заборгованість — 35002,05 грн., яка складається з- 27413,71 грн. - заборгованість за кредитом, 7588,34 грн. - заборгованість за відсотками за користування кредитом, 0.,00 грн. заборгованість за комісією,  - 0,00 грн. – пеня за несвоєчасність  виконання зобов’язань за договором.
У зв’язку з зазначеним, позивач просить суд стягнути з відповідача на користь АТ КБ «Приватбанк» заборгованість у сумі  35002,05 грн. та 2684 грн. судових витрат.
Ухвалою Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 05  грудня  2023 року відкрито провадження по справі, призначено справу до розгляду у порядку спрощеного провадження з викликом сторін та надано відповідачу строк для подання заяви із запереченнями щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження. Окрім того, відповідачу надано строк для подання відзиву на позовну заяву.
Відповідно до ч. 4 ст. 19 ЦПК України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, що виникають з трудових відносин, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.
Відповідно до ч. 1 ст. 274 ЦПК України, у порядку спрощеного позовного провадження може бути розглянута малозначна справа.
Представник позивача в судове засідання не з`явився, надав  суду письмову заяву, в якій позов підтримує повністю, просить справу розглянути в його відсутність та не заперечує щодо ухвалення заочного рішення.
Відповідач в судове засідання двічі не з’явилася, про день та час розгляду справи повідомлялася у відповідності до ч.1 ст.12-1 Закону України „Про забезпечення прав і свобод і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” - шляхом розміщення оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, оскільки зареєстрована на тимчасово окупованій території України, причини неявки суду не повідомила, відзив на позов до суду не подала, із заявами про розгляд справи за її відсутності до суду не зверталася.
Відповідно до практики Європейського суду з прав людини сторона, яка задіяна в ході судового розгляду, та належним чином повідомлена по час і місце розгляду справи, зобов’язана з розумним інтервалом часу сама цікавитись провадженням у її справі, добросовісно користуватись належними їй процесуальними правами та неухильно виконувати процесуальні обов’язки (рішення у справі «Пономарьов проти України»).
Згідно з ч. 8 ст. 178 ЦПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до частини 1 статті 223 ЦПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
При викладених обставинах суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності відповідача, яка сповіщена про розгляд справи належним чином, від якої не надійшло повідомлення про причини неявки, ухваливши заочне рішення у справі, зі згодою представника позивача, що відповідає положенням ст. 280 ЦПК України, так як надані матеріали є повними і достатніми для розгляду справи у відсутності відповідача.
За таких обставин суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних та доказів та ухвалює заочне рішення.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 Цивільного процесуального кодексу України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Дослідивши письмові матеріали справи, об’єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, розглянувши справу в межах заявлених вимог, приходить до висновку, що позов про стягнення заборгованості за кредитом підлягає задоволенню виходячи з наступного.
Під час ухвалення рішення суд вирішує, зокрема, такі питання: 1) чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги і заперечення, та якими доказами вони підтверджуються; 2) чи є інші фактичні дані (пропущення строку позовної давності тощо), які мають значення для вирішення справи, та докази на їх підтвердження; 3) які правовідносини сторін випливають із встановлених обставин; 4) яка правова норма підлягає застосуванню до цих правовідносин; 5) чи слід позов задовольнити або в позові відмовити.
Відповідно до ст.12 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом
Згідно ст. 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Згідно ст. 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Судом встановлено, що Жовнаренко В.Е.  звернулася до ПАТ КБ «Приватбанк»  з метою отримання банківських послуг, у зв”язку з чим підписав(-ла) Заяву № б/н від 01.02.2018 року.
14.06.2018 року відбулась державна реєстрація та змінено повне та скорочене найменування позивача з ПАТ КБ  « Приватбанк » на АТ КБ  « Приватбанк ».
 Відповідач при підписанні анкети-заяви підтвердив свою згоду на те, що підписана заява разом з «Умовами та правилами надання банківських послуг», «Тарифами», які викладені на банківському сайті www.рrivatbаnк.ua, складає між ним та Банком Договір про надання банківських послуг , що підтверджується підписом у заяві. Витяг з «Умов та правил надання банківських послуг» та Витяг з «Тарифів» додаються до позовної заяви.
Відповідач ознайомлена із Умовами та правилами надання банківських послуг, що діяли станом на момент підписання анкети-заяви, що підтверджується підписом Відповідача у анкеті-заяві, де є відповідні запевнення відповідача щодо ознайомлення надання документів у письмовому виді, а також наказом банка про їх затвердження .
Відповідно до положень Умов та Правил надання банківських послуг, які розміщені на офіційному сайті позивача (www.рrivatbаnк.ua) АТ КБ « Приватбанк », що діяв на підставі Ліцензії НБУ № 22 від 29.07.2009 року, а зараз діє на підставі Ліцензії НБУ № 22 від 05.10.2011 року керуючись законодавством України, публічно пропонує невизначеному колу осіб можливість отримання банківських послуг, для чого публікує «Умови та правила надання банківських послуг», які є публічною офертою, що містять умови та правила надання послуг банком його клієнтам. Таким чином, клієнт отримує доступ до всіх без виключення послуг Башу.
При укладанні Договору сторони керувались ч. 1 ст. 634 ЦК України, згідно якої договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений  лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.
Формулярами та стандартними формами є саме «Умови та правила надання банківських послуг» та «Тарифи », які викладені на банківському сайті www.рrivatbаnк.ua, згідно яких обслуговується Відповідач.
Заявою відповідача підтверджується той факт, що він був повністю проінформований про умови кредитування в АТ КБ « Приватбанк », які були надані йому для ознайомлення в письмовій формі.
У відповідності з ч. 2. ст. 639 ЦК України - якщо сторони домовилися укласти договір у певній формі, він вважається укладеним з моменту надання йому цієї форми, навіть якщо законом ця форма для даного виду договорів не вимагалася.
Згідно ст. 207 ЦК України правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах (у тому числі електронних ), у листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. Статтею 207 ЦК України не передбачено вичерпного переліку таких документів, тому окрім листів та телеграм можуть використовуватися і інші засоби зв”язку, наприклад електронний або інший інтернет/ SMS-ресурс.
Частиною  другою  статті 638 ЦК України передбачено, що договір укладається шляхом пропозиції (оферти) однієї сторони укласти договір і прийняття пропозиції (акцепту) другою стороною, тому акцептуючи пропозицію банку відповідач підписом у Заяві про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг визнає та погоджується на запропоновані Банком умови користування послугами банку.
Також, одночасно із вищезазначеним свідченням приєднання до угоди відповідача, дія Договору підтверджується фактом користування відповідачем картковим рахунком та використання кредитних коштів, що повністю узгоджується з ч. 2. ст. 642 ЦК України, згідно якої особа, яка одержала пропозицію укласти договір, у межах строку для відповіді вчинила дію відповідно до вказаних у пропозиції умов договору (відвантажила товари, надала послуги, виконала роботи, сплатила відповідну суму грошей тощо), яка засвідчує її бажання укласти договір, ця дія є прийняттям пропозиції.
Виконання відповідачем договору вбачається також із виписки по рахунку та розрахунку заборгованості, де зазначені операції щодо використання кредитного ліміту, операції щодо повернення кредитних коштів та сплати відсотків за їх користування.
 Отже, підписавши заяву між сторонами, був укладений Договір про надання банківських послуг, який за своєю правовою природою є змішаним договором і містить в собі, зокрема, умови договору банківського рахунку та кредитного договору.
Відповідно до ч. 1 ст. 1066 ЦК України, за договором банківського рахунка банк зобов’язується приймати і зараховувати на рахунок, відкритий клієнтові (володільцеві рахунка), грошові кошти, що йому надходять, виконувати розпорядження клієнта про перерахування і видачу відповідних сум з рахунка та проведення інших операцій за рахунком.
Згідно з частинами 1, 2 ст. 1069 ЦК України, якщо відповідно до договору банківського рахунка банк здійснює платежі з рахунка клієнта, незважаючи на відсутність на ньому грошових коштів (кредитування рахунка), банк вважається таким, що надав клієнтові кредит на відповідну суму від дня здійснення цього платежу. Права та обов'язки сторін, пов'язані з кредитуванням рахунка, визначаються положеннями про позику та кредит (параграфи 1 і 2 глави 71 ЦК України), якщо інше не встановлено договором або законом.
Відповідно до виявленого бажання, відповідачу було відкрито кредитний рахунок та встановлений  початковий кредитний ліміт у розмірі, що зазначений у довідці Довідкою про змін кредитування та обслуговування картрахунку, яка додається до позову.
Для користування кредитним картковім рахунком Відповідач отримав кредитну картку.
У подальшому розмір кредитного ліміту збільшився до 30 000 грн., підтверджується Довідкою про зміну умов кредитування та обслуговування картрахунку.
Щодо встановлення та зміни кредитного ліміту Банк керувався п.п. 2.1 2.1.1.2.4 договору, на підставі яких відповідач при укладанні договору дав свою щодо прийняття будь-якого розміру кредитного ліміту та його зміну за рішенням  та ініціативою Банку.
Власник картрахунку зобов’язаний слідкувати за витратами коштів в платіжного ліміту з метою запобігання виникнення Овердрафту, який відповідно 1.1.1.63. Договору - короткостроковий кредит, який надається Банком Клієнту перевищення суми операції за платіжною карткою над сумою залишку коштів н Рахунку в розмірі ліміту кредитування.
             Пунктом 1.1.3.2.4. Договору передбачена можливість зміни Тарифів та невід'ємних частіш Договору. При цьому у сторін Договору виникають обов’язки:
 - у Кредитора: інформування позичальника щодо внесених змін шляхом надання виписки по картковому рахунку на умовах, зазначених в п. 1.1.3.1.9 Договору; 
  - у Позичальника: отримання виписки про стан та про здійснені операції по картковим рахунках (п. 1.1.2.1.5. Договору).
   На підставі п. 1.1.5.2 Договору, неотримання або несвоєчасне отримання клієнтом  виписок про стан рахунків не звільняє Клієнта від виконання його зобов’язань за Договором.
  Згідно п.п. 1.1.6.1, 1.1.6.2 Договору зміни в «Умови та правіша на, банківських послуг» вносяться банком щомісячно в односторонньому порядку в випадках, коли в односторонньому порядку внесення змін неможливо, банк повідомляє  клієнтів про внесені зміни шляхом використання різних каналів зв”язку, серед яких офіційний сайт банку www.рrivatbаnк.ua, SMS - повідомлення клієнтам про зміни даних правил клієнтські виписки, інші канали інформування.
У разі незгоди зі змінами «Умов та правилами  надання банківських послуг «Тарифів» клієнт має право надати Банку заяву про розірвання Договору виконавши; п. 2.1.1.5.4. Договору.
          АТ КБ «Приватбанк» свої зобов’язання за Договором виконав в повному об саме надав Відповідачу можливість розпоряджатись кредитними коштами на у передбачених Договором та в межах встановленого кредитного ліміту. Відповідач зобов'язався повернути витрачену частину кредитного ліміту відповіді умов Договору, а саме згідно до п. 2.1.1.12.3. Погашення Кредиту - поповнення Картрахунку Держателя, здійснюється шляхом внесення коштів у готівковому або безготівковому порядку і зарахування їх Банком на Картрахунок Держателя, а так само шляхом договірного списання коштів з інших рахунків Клієнта на підставі Договору
Таким чином, відповідач зобов’язався здійснювати погашення кредиту та процентів внесенням грошів на кредитний рахунок у розмірі не менше мінімального обов’язковий платежу. Згідно до п. 1.1.1.60. Договору Мінімальний обов”язковий платіж - розмір боргових зобов’язань Відповідача, які щомісяця повинен сплачувати Відповідач протягом терміну дії карти. Мінімальний обов’язковий платіж розраховується в процентному співвідношенні від загальної заборгованості Клієнта.
Згідно статей 526, 527, 530 ЦК України зобов’язання повинні виконуватись належним чином і в установлений строк відповідно до умов договору та вимог закону.
Відповідач не надавав своєчасно Банку грошові кошти для погашення заборгованості за борговими зобов’язаннями, що має відображення у Розрахунку заборгованості за договором та підтверджується випискою по рахунку. Таким чином, у порушення умов кредитного договору, а також ст.ст. 509, 526, 1054 ЦК України,  відповідач зобов’язання за вказаним договором не виконав, хоча ст. 629 ЦК України визначено, що договір є обов’язковим для виконання сторонами.
Відповідно до ст. 610 ЦК України, порушенням зобов’язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов’язання (неналежне виконання), тобто ухиляючись від сплати заборгованості за кредитом. Відповідач порушує зобов'язання за даним договором.
Виникнення простроченої заборгованості відбувається у разі несплати Мінімального платежу до останнього календарного числа (включно) місяця, наступного за місяцем, у якому було здійснено трати за рахунок кредитного ліміту, зобов'язання Клієнта вважаються простроченими.
Прострочене тіло кредиту — це частіша використаного кредитного ліміту або вся сума використаного кредитного ліміту, що на конкретну дату мало бути погашено Відповідачем, але не погашено, або погашено частково не у повному обсязі.
Прострочені відсотки - це нараховані відсотки за користування кредитним лімітом, які на конкретну - дату мали бути погашені Відповідачем, але не погашені, або погашені частково не у повному обсязі.
Згідно ст. 617 ЦК України відсутність у боржника необхідних коштів не є підставою для звільнення від відповідальності за порушення зобов'язання.
Відповідач зобов’язався:
- на підставі п. 2.1.1.5.5 Договору погашати заборгованість за Кредитом, процентами за його використання, по перевитраті платіжного ліміту, а також оплачувати комісії на умовах, передбачених цим Договором;
- слідкувати за витратами коштів в межах платіжного ліміту з метою запобігання виникнення Овердрафту, згідно п. 2.1.1.5.7 Договору, а у разі невиконання зобов’язань за Договором, у відповідності до п. 2.1.1.5.6, на вимогу Банку виконати зобов’язання з повернення Кредиту (у тому числі простроченого кредиту та Овердрафту), оплати Винагороди Банку.
Відповідно до п. 2.1.1.3.3 Договору Відповідач доручив Банку стісувати з карткового рахунку суми грошових коштів у розмірі здійснених ним операцій, а також вартість послуг, визначену Тарифами при настанні термінів платежу, а при виникненні боргових зобов’язань згідно п.п. 2.1.1.12.9 Договору, стісувати з будь-якого рахунку відкритого в Банку (у т.ч. з карткового рахунку) грошові кошти для здійснення платежу з метою повного або часткового погашення боргових зобов'язань, у тому числі  мінімального обов’язкового платежу. Списання коштів здійснюється відповідно до встановленого законодавством порядку.
Відповідно до ст. 1054 ЦК України, за кредитним договором кредитодавець зобов'язується надати грошові кошти позичальнику в розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов’язується повернути кредит та сплатити проценти.
Згідно п. 2.1.1.12.7.1.1. Договору в разі непогашення Клієнтом боргових зобов’язань за Кредитом до 25 числа місяця, що слідує за місяцем, в якому були здійснені трати, за користування Кредитом Клієнт сплачує Банку проценти в розмірі, зазначеному в Тарифах, що діють на дату нарахування та викладені на банківському сайті www.рrivatbаnк.ua, з розрахунку 365/366 календарних днів на рік що підтверджується п. 2.1.1.12.6 Договору.
У разі виникнення прострочених зобов'язань за кредитом згідно п. 2.1.1.12.6.1. Договору Клієнт сплачує Банку проценти в подвійному розмірі від зазначених в Тарифах, що діють на дату нарахування.
Відповідно до п.п. 2.1.1.12.10. Договору, Банк має право вимагати дострокового виконання боргових зобов’язань в разі невиконання боржником своїх боргових та інших обов’язків за цим Договором.
Відповідно до ч. 2 ст. 1054 та ч. 2 ст. 1050 ЦК України наслідками порушення Боржником зобов’язання щодо повернення чергової частини суми кредиту є право заявника достроково вимагати повернення всієї суми кредиту.
У зв’язку з зазначеними порушеннями зобов’язань за кредитним договором та з урахуванням внесених коштів на погашення заборгованості відповідач станом на 11.06.2023 року має заборгованість — 35002,05 грн., яка складається з- 27413,71 грн. - заборгованість за кредитом, 7588,34 грн. - заборгованість за відсотками за користування кредитом,  0,00 грн. – заборгованість за комісією, 0,00 грн.  –пеня за несвоєчасне виконання зобов’язань за договором.
За таких обставин суд приходить до висновку про обґрунтованість позовних вимог та про необхідність їх задовольнити.
В силу ст. 141 ЦПК України, із відповідача на користь позивача також необхідно стягнути сплачений останнім судовий збір у розмірі 2684 гривень. 
На підставі викладеного, у відповідності з зазначеними нормами закону і керуючись ст.ст. 12, 76, 80, 81, 128, 141, 247, 263-265, 280-282, 284 ЦПК України, ст.ст. 526, 530, 549, 1048, 1050, 1054 ЦК України, суд,-
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги  Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» до Жовнаренко Вікторії Едуардівни  про стягнення заборгованості  - задовольнити.
Стягнути з Жовнаренко Вікторії Едуардівни,11.02.1994 року народження, РНОКПП 3437511240, зареєстрованої за адресою: Запорізька область, м.Кам”янсько-Дніпровський район, с.Водяне, вул.Щорса,18 на користь Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк», юридична адреса: вулиця Грушевського, буд. 1Д, місто Київ, код ЄДРПОУ 14360570, рахунок № UA 083052990000029092829003111, МФО №305299, заборгованість за кредитним договором № б/н від 01.02.2018 року станом на 11.06.2023  року у розмірі 35002  гривень 05 копійок, яка складається з наступного 27413  гривень 71  копійок  заборгованість за  кредитом, 7588 гривень 34 копійок  заборгованість за  відсотками за користування кредитом.
Стягнути з Жовнаренко Вікторії Едуардівни,11.02.1994 року народження, РНОКПП 3437511240, зареєстрованої за адресою: Запорізька область, м.Кам”янсько-Дніпровський район, с.Водяне, вул.Щорса,18  на користь Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк», юридична адреса: вулиця Грушевського, буд. 1Д, місто Київ, код ЄДРПОУ 14360570, рахунок № UA 083052990000029092829003111, МФО №305299, витрати по сплаті судового збору у розмірі 2 684 гривень.
Рішення суду може бути оскаржене до Запорізького  апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом  30 днів з дня його проголошення.
 Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги усіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
 
 
 
Суддя:                                                    А.В.Воробйов