flag Судова влада України
Перелік судів, від яких передано територіальну підсудність.

Повідомляє відповідача Чопко Івана Васильовича про ухвалення судового рішення у справі №335/7067/25

24 жовтня 2025, 10:37

Вознесенівський районний суд міста Запоріжжя, на виконання вимог ч. 2 ст. 12-1 Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», повідомляє відповідача Чопко Івана Васильовича, 25.12.1981 року народження, про те, що 22 жовтня 2025 року судом винесено рішення в цивільній справі № 335/7067/25 за позовною заявою Чопко Надії Миколаївни до Чопка Івана Васильовича про розірвання шлюбу.
Із текстом судового рішення відповідач має можливість ознайомитись за посиланням – http://reyestr.court.gov.ua/Review/131147165.
Відповідно абз. 2 ч. . 2 ст. 12-1 Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» з моменту розміщення такої інформації вважається, що особа отримала судове рішення.

Суддя А.В. Стеценко