flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У Дніпрі відбувся установчий семінар для суддів на тему: «HELP курс з питань внутрішнього переміщення»

20 вересня 2019, 17:05

 20 вересня 2019 року в м. Дніпро Національною школою суддів України у співпраці з проектом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» проведено одноденний установчий семінар для слухачів дистанційного курсу для суддів на тему «HELP курс з питань внутрішнього переміщення».

Участь у семінарі взяли судді Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Гашук К.В. та Шалагінова А.В.

Під час семінару судді з різних регіонів України ознайомились із платформою HELP Ради Європи та практичними аспектами впровадження HELP-курсу Ради Європи з питань внутрішнього переміщення. На семінарі також були висвітлені основні проблеми судового захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

По завершенні заходу усі учасники провели загальну дискусію, в ході якої розглянули проблемні питання, що виникають під час професійної діяльності у даній сфері, та обговорили можливі шляхи подальшого впровадження ефективних інструментів для вирішення проблем внутрішнього переміщення в Україні з огляду на Європейські стандарти та національні виклики.

Усі учасники заходу були зареєстровані на платформі HELP та візьмуть участь у дистанційному курсі Internal displacement, за наслідками якого матимуть змогу отримати сертифікати Ради Європи.

Джерело фото: http://nsj.gov.ua/ua/news/newshelp-kurs-z-pitan-vnutrishnogo-peremishennya-osib/