flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Студенти Запорізького національного університету та Національного університету «Запорізька політехніка» проходять практику в суді

22 червня 2020, 16:21

Відповідно до направлень на практику, які надійшли з Запорізького національного університету та Національного університету «Запорізька політехніка» в рамках навчальної, навчально-ознайомчої та виробничої практики, в Орджонікідзевському районному суді м. Запоріжжя успішно проходять дво- та чотиритижневу практику у формі практичної підготовки студенти 1, 2 та 3 курсів вищезазначених навчальних закладів, які опановують спеціальності «Право», «Правознавство» та «Правоохоронна діяльність».

Навчальна практика студентів періодично відбувається у стінах нашого суду та включає в себе ознайомлення студентів із особливостями здійснення різних видів судочинства, організаційною структурою місцевого суду, правовим регулюванням діловодства в місцевому суді, організаційним забезпеченням суду щодо розгляду справ, тощо.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, экран и в помещении  

Під час практики студенти відвідують судові засідання у цивільних та кримінальних справах, знайомляться з роботою канцелярії суду, роботою секретаря судового засідання та помічника судді, практикуються у формуванні судових справ, опановують порядок прийому та оформлення судових справ на всіх стадіях судового процесу. Також під час практики студенти дотримуються внутрішнього розпорядку роботи суду та знайомляться з іншими аспектами діяльності суду. По закінченню практики студентам видаються характеристики про підсумки проходження практики.

Проходження практики у суді – це корисний досвід для подальшого навчання та вибору подальшого напрямку професійної діяльності. Бажаємо практикантам успіхів у подальшому навчанні та сподіваємось, що отримані в суді знання та практичні вміння стануть у нагоді в майбутньому та вплине на вибір напрямку подальшої діяльності у сфері права, а процес навчання у суді залишить лише приємні спогади!