flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Прес-центром судової влади України оприлюднено Пам’ятку для представників ЗМІ та громадських організацій

28 серпня 2019, 14:52

Оприлюднено єдину Пам’ятку для представників засобів масової інформації та громадських організацій, створену за підтримки Комунікаційного комітету системи правосуддя та Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні.

Документ пройшов публічне обговорення за участю представників засобів масової інформації, громадських організацій, експертів.

Пам’ятка містить загальні правила поведінки в залі судового засідання під час відкритих і закритих судових процесів з розгляду цивільних, адміністративних, господарських, кримінальних справ, справ про адміністративні правопорушення, а також під час розгляду резонансних та суспільно важливих справ.

Зокрема, у документі вказується про можливість фіксування судового процесу технічними засобами, а саме проведення фото- та відеозйомки, організації онлайн-трансляції, аудіозапису тощо, що дасть змогу громадянам та журналістам спланувати свою діяльність, заощадити час та організувати оперативне висвітлення потрібної події.

Також документ містить відповідні застереження та інформацію про можливі види відповідальності за неналежну поведінку в суді.

Пам’ятка є в інтерактивному доступі для усіх користувачів на офіційному веб-порталі «Судова влада України» у розділі «Прес-центр»  а також на сайті Орджонікідзевського районного суду у розділі «Прес-центр».